top of page
pngwing_edited_edited.png
IMG_20210216_104028.jpg
pngwing_edited.png

ПРО НАС

pngwing_edited_edited.png
pngegg (4).png

Бебістар - це професійна допомога батькам у вихованні, розвитку і навчанні дітей дошкільного віку.

Пропонуємо такі послуги:

На постійній основі дитину можна записати в групу повного або неповного дня дитячого міні-садочка , вони працюють п'ять днів на тиждень.

 

 В центрі розвитку дитини є запис на курси раннього розвитку дитини, як разові заняття так і абонемент. Бажаючі можуть записатися на БЕЗКОШТОВНИЙ пробний день.

 В нашому центрі також працюють кабінет логопеда та психолога, які з радістю допоможуть дітям гармонійно та впевнено відчувати себе в цьому світі.

Невідкладні справи трапляються у всіх. Тому ми впровадили послугу "Мама на годину", яка допоможе батькам встигати робити і водночас не залишати дитину на самоті без уваги!

Залишити дитину можна на годину, два або весь день. Займаються з дітьми професійні Сіттер. За найменшими доглянуть кваліфіковані няні. Під час Вашої відсутності - малюк буде оповитий увагою, перегляне захоплюючі розвиваючі уроки, пограє з іграшками, які йому подобається, зіграє в цікаві ігри.

У Бебістар малюк потрапляє в середовище однолітків, отримує емоції, вчиться спілкуватися, думати, оцінювати і сприймати світ. Усе це сприяє формуванню характеру та здібностей, що також є своєрідною освітою.

Ми навчаємо дітей літератури та музики, укріплюємо основні м’язи за допомогою вправ, виконуємо ритмічні завдання, граємося в рухливі ігри – для розвитку безмежних можливостей дитини. 

Геніальність Вашої дитини залежить від Вас і Вашого бажання розвивати таланти малюка.

 

Багато фізіологічних досліджень показали, що ключ до розвитку природних здібностей дитини – це її особистий досвід, пізнання в перші роки життя.

pngwing_edited.png
pngegg (4).png

Кожна дитина – це маленька зірка сьогодні, а завтра – дивовижний зоряний Всесвіт!

НА БЕЗКОШТОВНИЙ ПРОБНИЙ ДЕНЬ!
 

bottom of page