top of page

ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ

 

Центр розвитку дитини (далі - центр) є дошкільний
навчальний заклад, в якому забезпечується фізичний, розумовий і
психологічний розвиток, корекція фізичного та розумового розвитку,
оздоровлення дітей.

 Розрахований на дітей від 2,5 року. Ми знайдемо індивідуальний та турботливий підхід до кожного малюка і розваги та програми розвитку для дітей різного віку. Пропонуємо варіанти залишити дитину на один (кілька) годин або на цілий день. За відсутності батьків з малюками буде займатися вихователь, з дітьми старшого віку - куратор, у вихідні запрошують аніматорів. Приміщення центру обладнано камерами, відеоспостереженням.

 

 Зручне розташування у голосіївському районі . Світле просторе приміщення з контрольованою системою кондиціонування та регулювання потрібної температури. Якісне освітлення. Виключно екологічні сертифіковані меблі, обладнання та інші матеріали.

• Простір центру поділено на кілька частин ─ творчу, ігрову, розвиваючу і дитячий садок. В одному з ігрових залів діток чекають музично-танцювальні розваги та іграшки для самих маленьких. У другому - творча зона і ігрова з безліччю іграшок обладнана для активних ігор.. Ну а в третьому – розвивальна кімната. Та на другому поверсі дитячий садок повного і не повного дня

•Закритий  обладнаний дитячий майданчик

Ранній  розвиток дитини (від 2 років)

 

Пропонуємо цікаві та розвиваючі завдання які задовольнять пізнавальний інтерес дітей за спеціальною ефективною програмою.

2-3  рази на тиждень. Заняття 45 хвилин.

Заняття з раннього розвитку – це пізнання світу Вашої дитини, її всесторонній розвиток. Це розвиваючі заняття відповідно до схильностей і вподобань Вашого малюка.

 

 

Чому потрібно відвідувати заняття з раннього розвитку?

 

Заняття потребують систематичності. Розвиваючі заняття вдома не завжди є систематичними. Порядок і графік робить малюків більш організованими та зібраними. Це запорука успіху, тому до порядку та планування потрібно привчати дітей із малечку.

Пам’ять дітей раннього віку дуже гнучка. Вони запам’ятовують усе: від марок автомобілів до столиць держав. Потрібно правильно сформувати потік інформації для Вашої дитини задля комплексного розвитку особистості.

Комунікація між дітьми. Ваша дитина на заняттях із раннього розвитку проходить етапи соціалізації – необхідний навик для розвитку комунікабельності та відкритості.

На розвиваючих заняттях для дошкільнят викладачі використовують інноваційні матеріали для розвитку дітей та авторські програми.

 

Заняття проводяться в ігровій формі, на яких малюки:

  • мовлення.

  • , орієнтування у просторі, кількість, розміри і фігур, ознайомлення з цифрами)

Ми не завантажуємо малюків великою кількістю інформації. Наше головне завдання – аби розвиваючі заняття для дошкільнят викликали в дітей інтерес до пізнання світу і давали чудові результати.Також в центрі розвитку дитини:

Курси 

Кожне наше заняття стане довгоочікуваним святом для Вашої дитини! Тут діти придбають важливі і необхідні для свого віку вміння, отримають відповіді на свої запитання, знайдуть хороших друзів, навчаться красиво говорити і правильно вимовляти звуки, бути допитливими, товариськими, самостійними і старанними, розкриють свої таланти.

англійська з носіями мови;

ментальна арифметика;

шаховий клуб; .art-studia

клуб маленьких дослідників.

хореография

Логопед

Навчимо дітей красиво говорити та ясно висловлювати свої думки.

Психолог

Гармонійний психічний стан дитини формує її світле майбутнє.

Підготовка до школи

Підготовка дітей до школи спрямована на всебічний розвиток.

bottom of page