top of page
pngwing_edited_edited.png

 

Відкрита кімната «Мама на годину»

Ви молода мама і ви не встигаєте Але як можливо встигнути все з маленькою дитиною? Це важко…

Інколи так потрібно кудись піти, поїхати, записатись на манікюр, брови, сходити за продуктами чи просто поніжитись за чашечкою кави з подругами і відпочити від дитячого галасу. 

 Якщо у вас є свої не відкладні справи не залишайте дитину без уваги на самоті з гаджетами або мультиками, які не несуть для них корисної інформації та не розвивають їх для гармонійного життя в суспільстві.

 

В ранньому віці малюкам так потрібна увага та спілкування з дорослими, які проявляють до них любов!  Їм потрібні емоції, ігри та розвиваючи цікаві заняття.

Тому ми пропонуємо свою допомогу добавивши послугу " Мама на годину".

Залишити дитину можна на годину, два або весь день. Займаються з дітьми професійні Сіттер. За найменшими доглянуть кваліфіковані няні. Під час Вашої відсутності - малюк буде оповитий увагою, перегляне захоплюючі розвиваючі уроки, пограє з іграшками, які йому подобається, зіграє в цікаві ігри.

Ми знайдемо індивідуальний та турботливий підхід до кожного малюка і розваги та програми розвитку для дітей різного віку. Пропонуємо варіанти залишити дитину на один (кілька) годин або на цілий день. За відсутності батьків з малюками буде займатися вихователь, з дітьми старшого віку - куратор, у вихідні запрошують аніматорів. Приміщення центру обладнано камерами, відеоспостереженням.

 

Графік роботи пн- пт 8:00 - 19:00

 

«Бебістар» - це задоволення для дітей і вільний час для батьків!

Чому ми? :-)

     Тому що ми справжні професіонали. Ми любимо свою роботу і дітей, а діти люблять нас! Це взаємно, тому що, ми  доглядаємо за вашими малюками із задоволенням  граємо з ними! Але ж, в суєті життя дорослих, їм часто так не вистачає саме спілкування, взаємодії в іграх. Дітям дуже важлива увага до себе! Ми не займаємо час дітей гаджетами. Ми заповнюємо їх дозвілля своєю увагою, та необхідними розвиваючими заняттями! Іграшками, яких в нашому клубі безліч, діти обожнюють грати з нашими нянями годинами в рольові ігри, в настільні, танцювати, малювати, а як вони люблять гри "хованки", а у нас є де сховатися: -) Також діти з великою цікавістю пізнають світ та вивчають нове, тому що вся інформація подається дітям в грайливій формі.

Бебістар- це професійна допомога батькам у вихованні, розвитку і навчанні дітей дошкільного віку.

 

Дитячі посмішки - найщиріші. І ми щасливі бути причетними до цього.

Приходьте до нас! У нас безпечно! А найголовніше Ваша малеча отримує масу задоволення та безцінні емоції!

Багато іграшок і хороший настрій гарантовано!

pngwing_edited_edited.png
pngwing.com - 2021-01-27T020659.163.png
pngwing_edited.png
pngwing_edited.png
pngwing.com - 2021-01-27T020659.163.png
bottom of page