post_597dbaf3104eb.jpg

МАТЕМАТИКА З ЕЛЕМЕНТАМИ ЛОГІКИ

У процесі навчання в дітей розвивається здатність точніше й повніше сприймати навколишній світ, виділяти ознаки предметів і явищ, розкривати їхні зв'язки, помічати властивості, інтерпретувати спостережуване; формуються розумові дії, прийоми розумової діяльності, створюються внутрішні умови для переходу до нових форм пам'яті, мислення і уяви.

Відомо, що математика - це потужний фактор інтелектуального розвитку дитини, формування її пізнавальних і творчих здібностей. Від ефективності математичного розвитку дитини в дошкільному віці залежить успішність навчання математиці в початковій школі.

.

Нейропсихолог для вставки в текст.jpg

НЕЙРОБІКА

Ефективні вправи, які з легкістю домоможуть учителю цілий урок тримати увагу учнів, а також покращити рівень засвоєння нового матеріалу.

Що дає нейробіка:

Покращення пам’яті.

Синхронізація двох півкуль мозку.

Робота зі «сплячими» зонами мозку.

Підвищення рівня концентрації та інтелектуальної працездатності.

photo_2021-03-24_02-35-45_edited.jpg

ОСНОВИ РЕТОРИКИ І ТЕАТРАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Залучення учнів до сценічної творчості. Це дає дітям змогу набути акторського досвіду, імпровізувати, вчить моделювати різні ситуації спілкування, сприяє розвитку емоційного інтелекту, творчого мислення, самосвідомості й самоефективності, вчить уміння мобілізувати себе та інших, долати бар’єри, пов’язані з неоднозначністю, невизначеністю та ризиками, співпрацювати

unnamed_edited_edited_edited.jpg

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Уроки малювання різними техніками, основи історії мистецтва. Відкриття творчіх здібностей дітей та творчого мислення.Через малювання дитина самовиражається, проектує на папір свій психологічний стан. Малювання гарно впливає на розвиток дрібної моторики, пам'яті та уваги, навчає не лише розвивати уяву і фантазію. Воно вчить порівнювати та аналізувати.

Малювання – процес, який передбачає експерименти, креативність, індивідуальне бачення предметів.

Головне, що дає малювання для дітей з точки зору естетичного виховання – прилучення до загальносвітової культури через образотворче мистецтво.

 

.

IMG_6441_edited_edited_edited.jpg

ХОРЕОГРАФІЯ ВОКАЛ  І МУЗИКА

Развитие координации, пластики и выносливости. Развитие чувства ритма

ОФП (общая физическая подготовка)

Основы классической хореографии.

Развитие музыкального слуха.

Развитие музыкальной памяти.

Развитие артикуляции и дикции.

Навыки работы с микрофоном.

Социальная адаптация к восприятию зрительской аудитории. 

Формирование сценической культуры.

Psychologist%20for%20Children_edited.jpg

"МІЙ ВСЕСВІТ" НЕОБХІДНІ ПРЕДМЕТИ

Необхідні кожному основи біології та зоології, космос і його явища, географія, історія, народознавство, етика та естетика.

Різносторонній розвиток дитини в ігровій формі навчання.