top of page
post_597dbaf3104eb.jpg

ментальна арифметика

У процесі навчання в дітей розвивається здатність точніше й повніше сприймати навколишній світ, виділяти ознаки предметів і явищ, розкривати їхні зв'язки, помічати властивості, інтерпретувати спостережуване; формуються розумові дії, прийоми розумової діяльності, створюються внутрішні умови для переходу до нових форм пам'яті, мислення і уяви.

Відомо, що математика - це потужний фактор інтелектуального розвитку дитини, формування її пізнавальних і творчих здібностей. Від ефективності математичного розвитку дитини в дошкільному віці залежить успішність навчання математиці в початковій школі.

.

Нейропсихолог для вставки в текст.jpg

НЕЙРОБІКА

Ефективні вправи, які з легкістю домоможуть учителю цілий урок тримати увагу учнів, а також покращити рівень засвоєння нового матеріалу.

Що дає нейробіка:

Покращення пам’яті.

Синхронізація двох півкуль мозку.

Робота зі «сплячими» зонами мозку.

Підвищення рівня концентрації та інтелектуальної працездатності.

photo_2021-03-24_02-35-45_edited.jpg

ОСНОВИ РЕТОРИКИ І ТЕАТРАЛЬНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Залучення учнів до сценічної творчості. Це дає дітям змогу набути акторського досвіду, імпровізувати, вчить моделювати різні ситуації спілкування, сприяє розвитку емоційного інтелекту, творчого мислення, самосвідомості й самоефективності, вчить уміння мобілізувати себе та інших, долати бар’єри, пов’язані з неоднозначністю, невизначеністю та ризиками, співпрацювати

unnamed_edited_edited_edited.jpg

ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО

Уроки малювання різними техніками, основи історії мистецтва. Відкриття творчіх здібностей дітей та творчого мислення.Через малювання дитина самовиражається, проектує на папір свій психологічний стан. Малювання гарно впливає на розвиток дрібної моторики, пам'яті та уваги, навчає не лише розвивати уяву і фантазію. Воно вчить порівнювати та аналізувати.

Малювання – процес, який передбачає експерименти, креативність, індивідуальне бачення предметів.

Головне, що дає малювання для дітей з точки зору естетичного виховання – прилучення до загальносвітової культури через образотворче мистецтво.

 

.

IMG_6441_edited_edited_edited.jpg

ХОРЕОГРАФІЯ ВОКАЛ  І МУЗИКА

Розвиток координації, пластики і витривалості. Розвиток почуття ритму ОФП (загальна фізична підготовка) Основи класичної хореографії. Розвиток музичного слуху. Розвиток музичної пам'яті. Розвиток артикуляції і дикції. Навички роботи з мікрофоном. Соціальна адаптація до сприйняття глядацької аудиторії. Формування сценічної культури.

IMG-3587c6f88aed4455dc05db838518cb13-V.jpg

AMERICAN ACADEMY

Повне занурення в англомовну культуру.

З викладачем носієм мови діти проходять найрізноманітніші теми: свята і традиції, побут, мультфільми, мистецтво, ігри, музика і т.д.

Дитина відкриває свої здібності з нами і стає розкутим в спілкуванні на і набагато краще розуміє культуру людей, що живуть в цих країнах.

Приєднуйтесь до нас!) Перше пробне заннятя БЕЗКОШТОВНЕ!

ЗАПИСАТИ ДИТИНУ НА ЗАНЯТТЯ

ДЯКУЄМО !сКОРО ЗВ'ЯЖЕМОСЬ ІЗ ВАМИ

bottom of page